Barion Pixel

Budai Judo Akadémia

KISS LEVENTE Vasas Judo Szakosztály versenyzője-90 Kg-ban Országos Bajnok!
Első mérkőzésén taktikus judóval győzte le ellenfelét Jaksa Ákost az RHDSE versenyzőjét Ippon értékű dobással és leszorítással.
Második mérkőzésén, szintén “kockázatmentes” biztos győzelemre törekedtünk, így a fogásfelvétel taktikai elemeit betartva két dobással Ippon értékű győzelmet aratott Varjú Vilmos a Nippon Sport Klub versenyzőjével szemben.
Harmadik mérkőzésén Hoffer Norbertet a Szolnoki Sportiskola versenyzője ellen megszerezte a vezetést, majd egy belső combdobással ippon értékű győzelmet aratott, így a döntő következett.

Ellenfele a döntőben Miklósvölgyi Dániel az Ippon Judo versenyzője volt. Igazi rangadó volt ez a mérkőzés, mivel komoly riválisoknak számítanak, valamint a két teljesen különböző stílusú és alkatú versenyző.
A 4 perces menetidőben 2-2 intéssel fordultak a Golden Scoreba, Levente kiváló fogásfelvételt követően, egy belső combdobás- lábszár átforgatás kombinációval Ippon értékű dobást hajtott végre, mellyel megszerezte az Országos Bajnoki címet.
Nagyon büszkék vagyunk Leventére a kiváló edzésmunka és az élsportolói életmód meghozza az eredményt.
Különös örömmel tölti el a Vasas Judo Szakosztály edzőit és szakmai stábját, hogy kisgyermekkora óta készíthetjük Leventét a legnagyobb célkitűzésekre készülve.

Szurkoljatok Leventének az idei évben nemzetközi szinten fog bemutatkozni, az első állomás 2024. 04. 21. Lignano Olaszország Junior Európa Kupa.

Köszönet a felkészítő edzőknek, szakmai stábnak és támogatóinknak.
Bere Tamás, Korányi Miklós, Makhult Mihály, Hadfi Dániel, Tardos János, Fekete József, Szuromi Tímea, Balázs Gábor, Haris Éva, Benkő Éva.