Órarendek

Home . Órarendek

Szeptember 3-tól új órarenddel várjuk a judo-zni, cross-ozni, fitness-ezni vágyókat!

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Mozgásfejlesztő torna

3-4 éves korosztály

Szikszai Niki, Nagy Viktória

15:30-16:15

Nagy V.

15:30-16:15

Szikszai N.

15:30-16:15

Nagy V.

15:30-16:15

Szikszai N.

15:30-16:15

Nagy V.

 

Judo Óvodás csoport – Kezdő

4-5 éves korosztály

Szikszai Nikolett, Korányi Krisztián

16:30-17:15

Korányi K.

16:30-17:15

Szikszai N.

16:30-17:15

Korányi K.

16:30-17:15

Szikszai N.

16:30-17:15

Korányi K.

 

Judo Óvodás csoport – Haladó

5-7 éves korosztály

Szikszai Nikolett, Korányi Krisztián

17:15-18:00

Korányi K.

17:15-18:00

Szikszai N.

17:15-18:00

Korányi K.

17:15-18:00

Szikszai N.

16:30-17:15

Korányi K.

 

Judo Iskolás csoport – Kezdő

7-10 éves korosztály

Makhult Mihály, Csipszer János

  16:30-17:30   16:30-17:30    

Judo Iskolás csoport – Haladó

7-12 éves

Korányi Krisztián

18:15-19:00   18:15-19:00   17:15-18:15  

Judo Iskolás csoport – Haladó

7-12 éves korosztály

Makhult Mihály, Csipszer János

  17:30-19:00   17:30-19:00    

Judo Diák, Serdülő versenyzők

8-14 éves korosztály

Korányi Miklós, Makhult Mihály

16:30-18:00   16:30-18:00   16:30-18:00  

Judo Ifi, Junior, Felnőtt versenyzők

15 éves kortól

Burján László

18:00-20:00   18:00-20:00   18:00-20:00  

Judo Felnőtt Kezdő csoport

15 éves kortól

Makhult Mihály

19:30-21:00   19:30-21:00   19:30-21:00  

Judo veterán csoport

Burján László

18:00-20:00   18:00-20:00   18:00-20:00  

Gimi Cross Training

14-18 éves korosztály

Makhult Mihály, Csipszer János

  15:00-16:00   15:00-16:00    

AJT Cross Training

16 éves kortól

Hadfi Dániel, Piriti Tamás

19:30-20:45

Piriti T.

19:00-20:30

Hadfi D.

19:30-20:45

Piriti T.

19:00-20:30

Hadfi D.

19:30-20:45

Piriti T.

9:00-10:30

Piriti T.

Strongfirst Kettlebel

Darvas Rachel

7:00-8:00

8:30-9:30

 

7:00-8:00

8:30-9:30

     

Családi edzés

Korányi Krisztián

        18:15-19:15 09:00-11:00

Aikido

Fehér Gábor

  19:00-20:30   19:00-20:30    

Gerinctorna

Henn Renáta

      9:30-10:30    

Alakformálás

Juhász Gabriella

18:30-19:30       18:30-19:30  

Zsírégető

Juhász Gabriella

10:30-12:00   10:30-12:00      

Mélyizom torna

Juhász Gabriella

  17:00-18:00   17:00-18:00